راهبردی شو
لذت معاملات آنلاین را تجربه کنید
ورود به سامانه معاملات
مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری
مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر
ورود به مشاور سرمایه‌گذاری
راهبرد تریدر
پلتفرمی برای تحلیل تکنیکال
دانلود راهبرد تریدر
قبل
بعدی

کارگزاری راهبرد در سه بازارمالی و کالائی کشور، یعنی بورس، فرابورس و بورس کالای ایران حضور فعالی داشته و با بیش از ۱۰ سیستم معاملاتی درشعب تهران و نمایندگی های دیگر در سراسر کشور، به مشتریان خدمات ارائه می کند

خدمات نوین راهبرد

خدمات آنلاین معاملاتی

مشاوره مالی و سرمایه گذاری

مدیریت دارایی

دسترسی سریع به خدمات

معاملات آنلاین

این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا به کارگزار خود متصل شوید، اطلاعات بازار بورس را درلحظه مشاهده کرده و اقدام به خرید و فروش سهام به صورت سیار کنید.

کلیک کنید

 
معاملات آفلاین

با سامانه معاملات اینترنتی مشتریان کارگزاری می‌توانند در کلیه ساعات شبانه روز درخواست‌های خود را ثبت کنند تا کارشناسان کارگزاری سفارشات را در اسرع وقت انجام دهند

احراز هویت غیرحضوری

دیگر برای دریافت کد بورسی نیاز به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری نیست و متقاضیان می‌توانند در محل اقامت خود کد بورسی دریافت کنند

 
 
راهبرد تریدر

در راهبرد تریدر هر فرمول و نماگری ”تعریف کردنی و قابل اعمال ” است. از تفاوت‌های مهم نرم افزار راهبرد تریدر با دیگر نرم افزارهای تحلیل تکنیکال بهره گیری از زبان AFL به عنوان زبان داخلی جهت تحلیل داده‌ها است.

 
 
 
سامانه سهام عدالت

از طریق ما می‌توانید سهام عدالت خود را به فروش برسانید

 
 
 
 
اپلیکیشن ها
این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا به کارگزاری راهبرد متصل شوید، اطلاعات بازار بورس را درلحظه مشاهده کرده و اقدام به خرید و فروش سهام به صورت سیار کنید.
 
 
 
 
 

مدیریت دارایی شما

راهبرد در سه بازارمالی و کالائی کشور، یعنی بورس، فرابورس و بورس کالای ایران حضور فعالی داشته و با بیش از ۱۰ سیستم معاملاتی درشعب تهران و نمایندگی های دیگر در سراسر کشور، به مشتریان خدمات ارائه می کند.با اتکا به تجربه گرانبها و توان نیروی انسانی متخصص و با استفاده از ابزارها و فرصت‌های حاضر در بازار سرمایه؛خدمات متنوع مالی از جمله تحلیل، مشاوره، خرید و فروش سهام، بازارگردانی سهم‌ها،سبدگردانی،مدیریت صندوق (سرمایه گذاری غیر مستقیم در بورس) به مشتریان ارائه می کند.

نرم افزار راهبرد تریدر

چرا باید از راهبرد تریدر استفاده کنیم ؟

در راهبرد تریدر هر فرمول و نماگری ”تعریف کردنی و قابل اعمال ” است. از تفاوت‌های مهم نرم افزار راهبرد تریدر با دیگر نرم افزارهای تحلیل تکنیکال بهره گیری از زبان AFL به عنوان زبان داخلی جهت تحلیل داده‌ها است.

 
 

سرورهای پویا

اندیکاتورهای متنوع

رایگان

قابلیت کدنویسی

دانلود راهبرد تریدر

راهبرد روی نقشه

آدرس دفتر مرکزی

تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر برج کیان طبقه ۱۰ واحد۳

درباره ما

شرکت کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام در تاریخ ۱۳۷۵/۹/۱۵ به شماره ثبت ۱۲۶۵۳۰، نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسید و تا به امروز با داشتن نزدیک به ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه بازار سرمایه ایران، مفتخر به ارائه خدمات در این زمینه به سهامداران است.

تلفن  ۴۲۷۸۵۰۰۰-۰۲۱