گام اول: دریافت کد بورسی

کد بورسی برای فعالان بازار سرمایه همانند شماره ملی هر فرد، یک کد شناسایی منحصر به فرد است. افراد برای معامله در بازار سهام و خرید و فروش نیاز به کد بورسی دارند که این کد بر اساس حروف و اعداد صادر می‌شود. اخذ کد بورسی نخستین گام برای ورود به دنیای بورسی‌هاست. دریافت کد بورسی در کارگزاری راهبرد بسیار ساده است. شما می‌توانید به راحتی با تکمیل فرم مربوط که با تیتر « در ۱۰ دقیقه بورسی شو» در صفحه نخست مشخص است، نسبت به دریافت کد بورسی خود اقدام نمایید و وارد فرآیند ثبت‌نام شوید. برای افتتاح حساب نیاز به مدارک هویتی از جمله اصل کارت ملی و شناسنامه دارید. پس از طی مراحل ابتدایی و تکمیل فرم، کارشناسان ما جهت تکمیل فرآیند ثبت‌نام و راهنمایی‌ درباره احراز هویت با شما در ارتباط خواهند بود. پس همین الان با کارگزاری راهبرد بورسی شوید.

گام دوم: آموزش های ما

ورود به دنیای بورسی‌ها نیاز به پذیرش ریسک دارد، به همین منظور پس از طی مرحله اول برای آنکه بتوانید به یک معامله‌گر موفق در دنیای بی حد و مرز سرمایه‌گذاری تبدیل شوید، نیاز به آموزش دارید. کارگزاری راهبرد بعد از صدور کد بورسی در کنار شما خواهد بود تا صفر تا ۱۰۰ سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید.
با توجه به شرایط حال حاضر، دوره‌های آموزشی کارگزاری راهبرد، به صورت آنلاین و در قالب وبینار برگزار خواهد شد تا شما با خیالی آسوده و در یک محیط امن، بدون استرس تماس با سایرین، آموزش‌های لازم را دریافت کنید.

گام سوم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری

شاید شما هم تجربه برخورد با افراد موفقی که در عرصه‌های مالی فعالیت کرده‌اند را داشته باشید. اگر از آن‌ها بپرسید چه چیزی عامل موفقیتشان بوده پاسخ آن‌ها نه سرمایه بیشتر است و نه حتی نوع سرمایه‌گذاری. بلکه آن‌ها معتقدند «شیوه سرمایه‌گذاری» برگ برنده افراد در بازارهای مالی تعیین کننده سرنوشت ثروت شماست. همان‌طور که در گام قبلی توضیح دادیم، کسب دانش و مهارت یکی از عوامل مهم تعیین کننده موفقیت در دنیای سرمایه‌گذاری است اما باید بدانید عوامل متعدد دیگری نیز به سرمایه‌گذاری تاثیرگذار است که درک و تحلیل تمامی آن‌ها از وقت افراد عادی خارج است. در اینجاست که شما نیاز دارید تا شخص دیگری به کمک شما بیاید؛ در این مرحله ما مشاوران سرمایه‌گذاری را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر شما جزء آن دسته افراد هستید که زمان کافی ندارید تا صرف فراگیری‌ آموزش‌های لازم کنید می‌توانید از خدمات مشاوره ما که توسط شرکت مشاور سرمایه‌گذاری «اماکو» ارائه می‌شود استفاده کنید.

گام چهارم : اطلاع رسانی

پس از طی مراحل نام برده شما به جمع بورسی‌ها وارد می‌شوید و در دنیایی قرار می‌گیرید که تشخیص اصالت اخبار تاثیر بسزایی در سرمایه شما دارد. شما نباید درگیر شایعات و هیجانات شوید. درگیری با شایعات و هم‌سو شدن با هیجانات بازار سرمایه تهدید جدی برای ثروت شماست و تشخیص راه صحیح را مشکل می‌کند. به همین دلیل در این مرحله نیز کارگزاری راهبرد شما را تنها نمی‌گذارد و از طریق پلتفرم‌های خبری خود، اخبار صحیح و تاثیرگذار بر بازار سرمایه را به اطلاع شما خواهد رساند.